Ovocné bázy “all-in-one”

Ovocné bázy tzv. “all-in-one” sú produkty vyrábané na mieru zakázníka. Pozostávajú z ovocného koncentrátu (prípadne koncentrovaného pyré), prírodných ingrediencií ako sú arómy, rastlinné extrakty a iných látok tak, že spĺňajú požiadavky klienta.

Produkty “all-in-one” sú využiteľné v širokom spektre výrobkov, napríklad:

Energetické nápoje

Rastúci trh s energetickými nápojmi ponúka dostatok priestoru pre tradičné ale i nové kombinácie. Zložky sa pohybujú neprieč celým spektrom chutí, od bylinných po ovocné. Súčasťou nápojov býva spravidla kofeín dodávajúci potrebnú energiu, ktorý môže byť extrahovaný napríklad z semien guarany. Radi vám poskytneme odbornú pomoc pri zostavovaní vašich individuálnych požiadaviek na produkt “all-in-all”.

Nesýtené a sýtené nápoje

Nápoje obsahujúce ovocné šťavy sú veľmi populárne po celý rok pre ľudí všetkých vekových kategórií. Existuje nespočetné množstvo príchutí a všetky sú osviežujúce ako sýtené tak aj nesýtené. Obohatené o vitamíny sú tieto nápoje zdravé alternatívy pre uhasenie smädu, obzvlásť u detí.

Športové nápoje

Športové nápoje sú ideálne nie len počas fyzickej aktivity, ale i po nej. Okrem toho, že zabezpečujú rýchly prísun tekutín, dodávajú telu minerály a vitamíny. Obsah cukru je znížený a nahradený alternatívnym sladidlom. Táto kombinácia dodáva telu energiu, ktorú potrebuje pre udržanie výkonú bez nadbytočných kalórií.

Sladové a chmelové nápoje

Sladové a chmelové nápoje sú zdravé a výživné nápoje vhodné ako pre dospelých, tak aj pre deti. Či už s alebo bez alkoholu, sú tieto nápoje obľúbenou alterntívou ku tradičnému pivu. Slad ako zložka, ktorá je súčasťou nápojového a potravinárskeho priemyslu už storočia, môže byť doplnená ovocnými koncentrátmi a môže tak vzniknúť nová chuť podľa vášho želania.

Ľadové čaje

Vhodné pre tých, ktorí si leto nevedia predstaviť bez čaju. Inovatívne kombinácie chutí od bylinkových po ovocné ulahodia širokému spektru zákazníkov. Obsah kalórií je zredukovaný pomocou aleterntívnych sladidiel, akýmj e napríklad stévia, čo z ľadového čaju robí osviežujúci a zároveň zdravý nápoj, ktorý zrelaxuje telo i dušu.

Miešané pivové nápoje

Miešané pivové nápoje oslovia predovšetkým mladšiu generáciu môžu byť dodané ako alkoholické ale aj nealkoholické. K dispozícii su početné príchute (či už bylinné alebo ovocné), ktoré je možné kombinovať s chuťou tradičného piva. Je na klientovi, aká kombinácia mu vyhovuje.

Funkčné nápoje

Funkčné nápoje na vodnej báze predstavujú zdravé nápoje, ktoré poskytujú ako výhody pre telo, tak aj osviežujúcu chuť. Vďaka nízkemu obsahu kalórií a ovocnej príchuti sú tieto nápoje stále obľúbenejšie a tvoria základ individuálnej pohody a napomáhajú pri zvyšovaní vitality a kondície.